Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaje

 

Turnaj E-ON CUP - Hluboká nad Vlt. - neděle 9.5.2010

Nominace:

Makrlík, Kostohryz, Čipera, Vítovec, Had, Carda, Hucek, Dědina, Jiránek, Michalko, Vašek, Vinkler

Střelci branek za celý turnaj:

Jiránek 5x, Carda 2x, Michalko 2x, Čipera, Vítovec, Dědina

Účastníci turnaje:

Jiskra N. Bystřice, TJ Hluboká nad Vlt., Slovan Břilice, Loko Č.B., SK Slavia Č.B., Sokol Suchdol nad Lužnicí, SKP, Sokol J. Hradec, Nová Včelnice, SK Dynamo Č.B., Tatran Lomnice nad Lužnicí, SK Č. Dvory

HOŠI DĚKUJEME

Události posledních dnů mne nutí trochu se ohlédnout za odehranými dvěma turnaji. Na turnaji Erima cup v Trhových Svinech se za účasti velmi kvalitních soupeřů podařilo našemu týmu probojovat do finálové skupiny. Po velikém nasazení se rozhodovalo v posledním zápase dokonce o druhém místě v turnaji. V tomto zápase se však nepodařilo zdolat Dynamo a náš tým prohrál o jediný gól. Touto prohrou jsme se pak umístili na celkovém čtvrtém místě.

Tuto prohru se nám však podařilo týmu Dynama vrátit. V následujícím turnaji E-on junior cup v Hluboké nad Vltavou se stalo neuvěřitelné. Ze základní skupiny po dvou remízách a třech výhrách se podařilo ze druhého místa postoupit do semifinále. Tam jsme zdolali tým, který se umístil na prvním místě v druhé skupině (Břilice). Ve druhém semifinále přestřílelo Dynamo tým Slávie ČB. Následovalo finálové utkání právě s týmem Dynama. Po skvělém nasazení, dravosti a neskutečné touze po výhře jsme tým Dynama přehráli. Stali jsme se tak celkovými vítězi prestižního turnaje a zajistili si tak postup do Velkého finále v Uherském Hradišti dne 4.9.2010. V tomto Velkém finále se utkají vítězové všech regionálních turnajů, kde se bude mimo jiné bojovat o překrásný obrovský pohár, postup na mezinárodní turnaj v Německu a doprovod našeho reprezentačního týmu v mezinárodním utkání se Skotskem. Podrobnosti turnaje můžete sledovat na www.eonjuniorcup.cz.

Ještě jednou chci poděkovat všem našim hráčům v těchto turnajích, za aktivní přístup, obrovské nasazení a neméně pak za obrovský zážitek, který byl pro nás trenéry i všechny rodiče nezapomenutelný a přeji všem, aby se takto dařilo i v dalších následujích očekávaných fotbalových kláních.

Za celý trenérský tým děkuje Viktor Jiránek

Konečné pořadí:

1. SKP

2. SK Dynamo Č.B.

3. Slovan Břilice

4. SK Slavia Č.B.

5. Jiskra Nová Včelnice

6. Nová Včelnice

7. TJ Tatran Lomnice nad Lužnicí

8. Loko Č.B.

9. Hluboká nad Vlt.

10. SK Č. Dvory

11. Sokol Jindřichův Hradec

12. Sokol Suchdol nad Lužnicí 

 

Turnaj - Sezomovo Ústí - areál Soukeník - neděle 13.6.2010

Střelci branek za celý turnaj:

Čipera 4x, Carda 3x, Jiránek 2, Hucek 2x, Dědina, Vítovec

Účastníci turnaje:

Spartak S. Ústí, SKP, Sparta Praha, Tempo Praha, Podolí, Pelhřimov, Dynamo ČB, Olešník, Kuřim, Forward One, Sedlčany, Siad Souš

Celkové umístění:

1. Sparta Praha

2. Sedlčany

3. SKP

4. Slavoj Podolí

5. Spartak S. Ústí

6. Pelhřimov

7. Tempo Praha

8. Siad Souš Most

9. Kuřim

10. Forward One Děčín

11. Dynamo ČB.

12. Chrudim

Tohoto turnaje se účastnilo 12 velice kvalitních týmů z různých koutů republiky. Naš tým v tomto náročném turnaji ukázal sílu, kterou v současné době disponuje. V základní skupině jsme si poradili s Dynamem ČB, s Děčínem a s týmem Chrudim. S družstvem Tempo Praha jsme sehráli remízu a jediným zaváháním ve skupině byla prohra s týmem Pelhřimov. Do dalších vyřazovacích bojů jsme tak postupovali z druhého místa. V prvním vyřazovacím utkání jsme po remíze 1:1 se Spartakem S. Ústí museli rozhodnout až při penaltovém rozstřelu, kde Denis Čipera, Honza Carda a Zdeněk Hucek proměnili všechny pokusy. V semifinále jsme narazili na Spartu Praha. Po rozpačitém začátku a obdržené první brance se naše mužstvo vzchopilo a vstřelilo vyrovnávající branku. Tento nerozhodný stav trval až do samého závěru zápasu. Jenže poslední akcí tohoto zápasu byl rohový kop Sparty, který přetaženým centrem a párádní trefou sparťanského hráče skončil gólem v naší síti. V zápase o třetí místo jsme zdolali tým Slavoj Podolí. Celkovým třetím místem jsme tak rozmnožili počet úspěchů našeho týmu ve fotbalových kláních. 

 

 

Turnaj ERIMA CUP v Trhových Svinech - sobota 1.5.2010

Střelci branek - za celý turnaj:

Vítovec, Dědina 2x, Čipera, Carda, Čiperová, Hucek 

Účastníci turnaje:

1 FC Brno, SK Benešov, SK Dynamo ČB, ZVVZ Milevsko, Malše Roudné, Slávia Praha, Dukla Praha, Spartak T. Sviny, Loko ČB

Konečné pořadí:

1. Slavia Praha

2. Dynamo Č. B.

3. Spartak Trhové Sviny

4. SKP Č. B.

5. Loko Č. B.

6. 1 FC Brno

7. SK Benešov

8. Malše Roudné

9. ZVVZ Milevsko

10. Dukla Praha

 

 

 Paráda na konec fotbalové sezony 2009-2010

Výsledky turnaje v Roudném dne 26.6.2010 :

SKP - Trhové Sviny - 2 : 2 branky : Vítovec, Neruda

SKP - Roudné - 3 : 0 branky : Čiper 2x, Carda

SKP - Brixen Itálie - 5 : 0 branky : Čipera 2x, Michalko, Hucek, Měšťan

Kluci turnaj vyhráli a všichni trenéři jim moc gratulují, přejí krásné a slunečné prázdniny a stejnou radost z fotbalu do příští sezony.

Sportu zdar a fotbalu zvlášť!!!

 

 

 
 

 

Fotoalbum


Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< září / 2019 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 11768
Měsíc: 292
Den: 7